{Mbledhja më e mirë} Gëzuar Vitin e Ri 2019 Fotografitë Pa pagesë Shkarko

nga | dhjetor 9, 2018
### Urimet Gëzuar Krishtlindjet ###
Na Rahe Koi khwahish adhuri,
Na Rahe Koi Sapna adhura,
Christmas de apko Itni Khushiya
Ki qenit e përfunduar Dil Ka har Khwab ho pura ...
Very Merry Christmas dhe të bekuar
Maj frymën e sezonit të,
viti i ri mbushur zemrën tuaj,
me qetësi dhe paqe,
Ju uroj një Gëzuar Vitin e Ri!

### Mesazh Christmas In Hindi ###
Perëndia do të kërkojë për porosinë tuaj,
rrugën tuaj drejt lumturisë së përjetshme,
Qesh për diçka fytyrën tuaj si kjo,
Mënyra se si ata luajnë me aroma e luleve ! Përshëndetje Krishtlindjeve
Gëzuar Krishtlindjet Urimet në Hindi

Viti i Ri merr më mirë kur jam me ty. Eja në shtëpi së shpejti honey. Me mungon!

Si Viti i Ri është gati të fillojë, Unë dua që ju të shikoni për gjëra të mira në jetë. Gëzuar Vitin e Ri!

### Gëzuar Vitin e Ri mesazh për Miqtë ###
Laxmi në Haath
Sarswati Ka Saath Ho
Ganesh Ka Nivas ho
Aur Laxmi ke Ashirwad se
Apake Prakash Jivan kryesore
hi prakash ho

### Gëzuar Vitin e Ri mesazh për familjen ###
Hum dua Karte Hain ki ISS naye Saal ki
Har Subah Aapki Umeed Jagaye,
Har Dopahar Vishwas Dilaye,
Har Sham Khushiyan Laye,
aur har Raat Sukoon se Bhari ho.
Naye Saal ki subhkaamnayen.

Mund të merrni një vit të shkëlqyer dhe një kohë të mahnitshme përpara, Zoti ju bekoftë. Një vit i ri është një shans i rëndësishëm për të redesign jetën tuaj. Gjithkush do të donte për të filluar vitin e ri në një notë shumë të mirë.

Duke shpresuar që të angazhohen më pak në botën virtuale dhe më shumë në botën e vërtetë të këtij viti. Këtu është për fillime të reja ... Gëzuar Vitin e Ri!

Unë uroj që ju të kapërcyer çdo sfidë këtë vit të ri dhe ngjiten shkallët e suksesit. Kanë një vit të suksesshëm të ri përpara.

Le të bëjë një premtim për njëri-tjetrin për të përmbushur më shpesh. Looking forward për të kaluar më shumë kohë me ju në vitin e ri.

Maj të këtij viti i ri të jetë një udhëtim i lumtur për ju dhe familjen tuaj. Ja ju uruar Vitin e mirë përpara. Gëzuar Vitin e Ri!

Fillimi i vitit të bën më afër ëndrrës; shpresoj se ky vit është zbulim i madh ai dhe ëndrrat tuaja të vërteta në realitet.